DANIŞMA HATTI

0216 550 31 54

0850 241 12 12

DANIŞMA HATTI 0533 344 29 63
Yorum ve Görüşler
Tuba Hanım, salı iki buçukta vizem çıktı Çarşamba ikibuçukta Londradaydım :)) Çok teşekkürler ilginiz ve yardımlarınız için. Ozan ve Merve’nin salami var, tekrar görüşmek üzere, sevgiler..


Mevlüde Vatansever
Mevlüde Vatansever
Tuba Hanım, ben vizeyi aldım, herşey için çok teşekkürler, 2018’e kadar geçerli olduğu yazıyor vizenin üstünde.. Kuzenim alacaktı ama içim rahat etmedi, kendim geldim. Tekrar çok teşekkürler, yardımınız ve desteğiniz için Hoşçakalın..


Ayşegül Ergüz
Ayşegül Ergüz
Tuba Hanım, çıkmış vizem, herşey için çok teşekkür ediyorum size :)) Allah yolunuzu ve bahtinizi açık etsin, başka yapmam gereken birşey var mı?


Senem Demirci
Senem Demirci
Merhaba Tuba Hanım, Nasılsınız? Biz eşimle beraber 1 hafta önce İngiltere’ye giriş yaptık. Sayenizde çok teşekkür ederiz. Bu haftada eşimin residence kartını alacağız, herşey için tekrar teşekkür ederiz.


Cemile & Hüseyin
Cemile & Hüseyin
Merhaba Tuba Hanım, herşey için teşekkürler, geçen hafta içinde vizemizi aldık :)) iyi akşamlar


Burcu Çetin Acar
Burcu Çetin Acar
Tuba Hanı merhaba, nasılsınız? Vizemiz çıktı, emekleriniz uğraşınız için çok ama çooook teşekkür ederiz. Yolunuz oralara düşerse bekleriz. Hoşçakalın..

Didem Başer Yıldırım
Didem Başer Yıldırım
Vizem geldi Tuba hanım, saolun, çok teşekkürler herşey için.


Hilal Özdemir
Hilal Özdemir
Size çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz. Sıfır sorun, iyiki sizi buldumm ya çok şanslıyım

Eylem Tursun
Eylem Tursun
Hello Tuba

I want to say thank you so much for that you did for us. You were very professional and i rate you high :) We got the visa. We wouldn't have been able to do it without you. 
Harlan
Harlan