DANIŞMA HATTI

0216 550 31 54

0850 241 12 12

DANIŞMA HATTI 0533 344 29 63
Aile Birleşim Kursu
Sınava Hazırlanmak İçin Kurs alacağınız en ideal yer sınavın yapıldığı yerdir. Çünkü sınav formatını bilen ve sınavda çıkmış sorular üzerine pratik yapabileceğiniz bir kurum seçmeniz sınav başarınızı artıracaktır. 
Türkiye’de İngiltere Aile Birleşimi Sınavında TAM BAŞARI Sağlayan İlk ve Tek Sınav Merkeziyiz. Pasifik İngilizce Kursu ve Pasifik İngiltere Aile Birleşimi Sınav Merkezi Türkiye’nin İLK Aile Birleşimi Sınav Merkezidir. Kurs merkezimizde her sene 1.000’den fazla kişi sınava katılmaktadır.

Deneyimli ve alanında uzman İngilizce öğretmenlerimiz ile İngiltere aile birleşimi A1 sınavına hazırlanabilirsiniz. İngiltere aile birleşimi sınavına yönelik alacağınız İngilizce eğitimi ile katılmanız gereken aile birleşimi sınavına tam anlamıyla hazırlanmış olacak ve kurs aldığınız öğretmenlerinizin gözetmenliğinde İngiltere aile birleşimi İngilizce sınavınız gerçekleşecektir.

İngiltere Home Office UKVI’nın yetkili sınav merkezlerinden birisi olan Pasifik İngiltere Aile Birleşimi Merkezi, 20 yıllık tecrübe ve güven ile İstanbul Kadıköy'de Aile Birleşimi Başvurusu için gerekli olan A1 İngilizce Sınavını uygulamaktadır. İngiltere’de gerekli eğitimlerden geçtikten sonra yetkilendirilmiş sınav danışmanlarımız, Aile Birleşimi / Yerleşim Başvuruları için zorunlu olan A1 İngilizce sınavını Türkiye’de uygulamaktadırlar.

Pasifik İngiltere Aile Birleşimi Merkezi dünyanın en büyük ve en Saygın eğitim derneklerine üyedir.