DANIŞMA HATTI

0216 550 31 54

DANIŞMA HATTI 0533 344 29 63
İngiltere'de Eğitim
İngiltere Aile Birleşimi vizesi; başvuru sahibinin, İngiltere’de süresiz oturumu bulunan yada İngiltere vatandaşı olan bir kişi ile evlenmesi sonucu, İngiltere’de yaşayan eşinin yanına yerleşebilmesi için başvurması gereken vize türüdür.

Türkiye’den yapılacak vize başvurularında öncelikli olarak başvuru sahiplerinin 18 yaşını doldurması ve A1 (başlangıç) düzeyinde İngilizce sınavına katılarak başarılı olduğunu gösteren sınav sonuç sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Bunların dışında eşlerin evliliklerinin gerçek olduğunu, Türkiye’den gidecek olan eşin İngiltere’de hiçbir yardıma ihtiyacı olmadan yaşayabileceğini, İngiltere’deki eşin finansal açıdan yeterli olduğunu ve eşine bakabilecek finansal güce sahip olduğunu kanıtlaması gerekmektedir.

Pasifik Sınav Merkezi olarak uzman vize danışmalarımız ve göçmenlik konusunda uzman avukatlarımız ile vize başvurunuz için gerekli olan evrakların eksiksiz olarak hazırlanması ve kontrol edilmesi, başvuru formunun hatasız olarak doldurulması ve vize başvurunuz için randevu alınması hususlarında başvuru sahiplerimize profesyonel vize danışmanlığı sağlamaktayız.

Pasifik Sınav Merkezi aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek Konsolosluk onaylı İngiltere Aile Birleşimi A1 İngilizce sınav merkezidir. Uzman vize danışmalarımız evraklarınızın kusursuz bir şekilde hazırlaması için size yardımcı olurken, sizler sınav merkezimizde A1 Aile Birleşimi sınavına katılarak sertifikalarınızı alabilirsiniz.

Sizde Pasifik Sınav Merkezi danışmanlığında vize başvurunuzu gerçekleştirerek bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için ofislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz..