DANIŞMA HATTI

0216 550 31 54

0850 241 12 12

DANIŞMA HATTI 0533 344 29 63
Pasifik Hakkında

Türkiye’de İngiltere Aile Birleşimi Sınavında TAM BAŞARI Sağlayan İlk ve Tek konsolosluk onaylı Sınav Merkeziyiz. Pasifik İngiltere Aile Birleşimi Merkezi Türkiye’nin İLK Konsolosluk Onaylı Sınav Merkezidir. İngiltere Aile Birleşimi Başvurusu için zorunlu olan Resmi A1 İngilizce Sınavları Kasım 2010 Yılından beri ayda iki kez kurumumuzda öğretmenlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

İngilizce seviyesi yeterli olmayan adaylar dilerse deneyimli ve alanında uzman İngilizce öğretmenlerimiz ile İngiltere aile birleşimi sınavına hazırlanabilir. İngiltere aile birleşimi sınavına yönelik alacağınız İngilizce eğitimi ile katılmanız gereken A1 aile birleşimi sınavına tam anlamıyla hazırlanmış olacak ve kurs aldığınız öğretmenlerin gözetmenliğinde İngiltere aile birleşimi İngilizce sınavına kurumumuzda katılacaksınız.

UKVI Home Office’in yetkili sınav merkezlerinden birisi olan Pasifik, 2010 Yılından beri İngiltere Aile Birleşimi Başvuruları için gerekli olan A1 İngilizce Sınavını uygulamaktadır. İngiltere’de gerekli eğitimlerden geçtikten sonra yetkilendirilmiş sınav danışmanlarımız, Aile Birleşimi için zorunlu olan A1 İngilizce sınavını Türkiye’de uygulamaktadırlar. Türkiye’de İngiltere Aile Birleşimi Sınavında TAM BAŞARI Sağlayan İlk konsolosluk onaylı kurumuz. Pasifik İngiltere Aile Birleşimi Merkezi Türkiye’nin İLK Konsolosluk Onaylı Sınav Merkezidir. Kurs merkezimizde her sene 1.000’den fazla kişi sınava katılmaktadır.

Pasifik İngiltere Aile Birleşimi Merkezi:

-UKVI Home Office Onaylı PSI Skills for English Resmi Sınav Merkezidir.

-Türkiye’den İngiltere Merkezli English UK Eğitim Derneği Üyeliğine Kabul Edilmiş İlk Eğitim Şirketidir.

-BRITISH COUNCIL Tarafından Ruhsatlandırılmış Kurumdur.

-Merkezi İngiltere’de Bulunan En Prestijli Eğitim Derneklerinden QE-Quality English Derneği Üyesidir.

-30'dan Fazla Ülkede 500'den Fazla Okulun Türkiye Resmi Temsilciliğini Yapmaktadır.

 

Pasifik İngiltere Aile Birleşimi Merkezi

Copyright© Tüm hakları saklıdır. Sitedeki hiçbir yazı ve resim izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.