Pacific Language Academy

 

Pacific Language Academy ile İngiltere Aile Birleşimi Sınavına hazırlanmak artık daha kolay!

Deneyimli ve alanında uzman İngilizce öğretmenlerimiz ile İngiltere aile birleşimi İngilizce kurslarımız haftanın her günü Pacific Language Academy İstanbul Taksim ve Kadıköy ile Ankara ve Kahramanmaran şubelerinde devam ediyor. İngiltere Aile Birleşimi vizesine başvuracak olan adayların katılması zorunlu olan A1 (başlangıç) düzeyindeki İngilizce sınavları Konsolosluk onaylı ilk ve tek yetkili sınav merkezimiz olan Pasifik Sınav Merkezinde yapılmaktadır. Pacific Language Academy ile sizleri katılmanız zorunlu olan İngilizce sınavına hazırlıyoruz. %100 başarı garantisi ile çalışan Pacific Language Academy’de alacağınız İngilizce eğitimi sonrasında, İngilizce bilginiz istenilen düzeye ulaşacak aynı zamanda da İngiltere aile birleşimi sınavında başarılı olarak sertifikanızı almış olacaksınız.


Pacific Language Academy’de katılacağınız İngilizce kursları birebir özel dersler ya da grup eğitimlerinden oluşmaktadır.


Birebir özel dersler, haftanın her günü Pacific Language Academy İstanbul Taksim ve Kadıköy ile Ankara ve Kahramanmaraş şubelerinde devam etmektedir.


Grup dersleri ise hafta içi ve hafta sonu grupları olmak üzere ikiye ayrılıyor. Grup eğitimine katılmak isteyen adaylarımızın kendileri için uygun olan günleri belirledikten sonra kayıtlarını tamamlayabilirler. Grup eğitimine katılan adaylar ayda 24 ders eğitim almaktadır.


Ders saatleri, ders ücretleri ve daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz..Pasifik Sınav Merkezi