Hakkımızda

 


İngiltere Hükümeti Göçmenlik Departmanı UKBA’nın yetkili sınav merkezi olan Pasifik Sınav Merkezi 15 yıllık tecrübe ve güven ile Resmi İngiltere Aile Birleşimi İngilizce sınavlarını İstanbul Taksim, İstanbul Kadıköy, Ankara ve Kahramanmaraş şubelerinde 29 Kasım 2010 tarihinden itibaren uygulamaktadır.


Trinity College London'ın Türkiye’deki resmi sınav merkezi olan Pasifik Sınav Merkezi İngiltere’de gerekli eğitimleri tamamlayarak yetkilendirilmiş danışmanları ile İngiltere Yerleşim Vizelerinde zorunlu olarak sunulması gereken İngilizce sınavlarını uygulamaktadır.


UKVI tarafından yetkilendirilen İngilizce Sınav Merkezi olmamızın yanı sıra, dünyanın en büyük ve en prestijli eğitim derneklerine üye kabul edilen Türkiye’deki ilk ve tek sınav merkeziyiz.


Pasifik Sınav Merkezinde İngiltere Aile Birleşimi A1 İngilizce sınavlarının yanı sıra, Tier4 (öğrenci vizesi) sınavlarına ve İngilizce yeterlilik sınavlarına da katılabilirsiniz.


Türkiye’de İngiltere Aile Birleşimi A1 İngilizce Sınavlarını uygulayan ilk ve tek Konsolosluk onaylı kurum olan Pasifik Sınav Merkezinin güven ve tecrübesi ile A1 İngilizce sınavına katılabilir, başarılı olmanız durumunda alacağınız sınav sonuç sertifikası ile vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pasifik Sınav Merkezinin Üye Olduğu Dernekler ve Ruhsat Aldığı Resmi Kurumlar:

Resmi Unvanı: Pasifik Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.
İstanbul Ticaret Odası Ticaret Sicil Numarası: 685639
U.K. Office of the Immigration Services Commissioner Ruhsat Numarası: PBS-RC-001-PI
Trinity College London Resmi Sınav Merkezidir,
Avrupa Birliği Europass Sertifikası Türkiye Resmi Sınav Merkezidir,
BRITISH COUNCIL Tarafından Sertifikalandırılmıştır Kurumdur,
IDP IELTS'in Türkiye Referral Pertneridir,
İngiltere Merkezli English UK Eğitim Derneği Üyeliğine Kabul Edilmiş İlk Türk Eğitim Firmadır,
Merkezi İngiltere’de Bulunan En Saygın Eğitim Derneklerinden QE-Quality English Eğitim Derneği Üyesidir,
Merkezi Amerika’da bulunan FELCA (Federation of Education and Language Consultant Associations) Eğitim Dernekleri Federasyonu Üyesidir,
Pasifik Sınav Merkezi 15 Yıllık Tecrübeye Sahiptir,

 


Pasifik Sınav Merkezi