CEFR UYUMLU B1 TIER 4 SINAVI

 

Pasifik Sınav Merkezi, UKBA tarafından akredite edilmiş olan Trinity College London’ın Türkiye’deki resmi sınav merkezidir.

 

Sınav merkezimizde uygulanmakta olan diğer bir İngilizce yeterlilik sınavı CEFR B1 sınavıdır. Bu sınav aynı zamanda İngiltere akademik eğitim almak isteyen öğrencilerin, eğitim almak istedikleri kuruma İngilizce yeterliliklerini belgeleyebilmek ve öğrenci (Tier 4) vize başvurularını gerçekleştirebilmeleri için katılmak zorunda oldukları İngilzce yeterlilik sınavları arasında yer almaktadır.City & Guilds B1 sınavından başarılı olduğunuzda alacağınız sınav sonuç sertifikası ile öğrenci (Tier 4) vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

B1 (Tier 4) Sınavı konuşma, dinleme, okuma ve yazma olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır. Sınavın ilk bölümü konuşma, ikinci bölümü ise dinleme, okuma ve yazmadan oluşmaktadır.

 

Sınavda başarılı olmanız durumunda ise sınav sonuç sertifikalarınız ve diplomanız size 3-4 hafta içinde ulaştırılacaktır.

Sınav hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için ofislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz ya da kayıt formumuzu doldurabilirsiniz.Pasifik Sınav Merkezi